ניסיון בשימוש UltraMax Testo Enhancer

ניסיון בשימוש UltraMax Testo Enhancer מאת אלכסנדר מקישינב

אלכסנדר מקישינב הצליח להחזיר את העוצמה עם כמוסות UltraMax Testo Enhancer, סקירה של התרופה

שמי אלכסנדר, כל חיי גרתי בקישינב (רפובליקת מולדובה). אני בן 40, אני ספורטאי לשעבר, אבל בשנים האחרונות התחלתי לעבור במיטה - לא הספקתי הרבה זמן, לא יכולתי לספק אישה. לא נוח ללכת לרופא עם בעיה כזו, עם זאת, השאלה היא אינטימית ועדינה, אז החלטתי להתחיל עם תוספי מזון. הבחירה נפלה על UltraMax Testo Enhancer, שלא הצטערתי עליו. אספר את הסיפור וניסיון השימוש שלי כך שכל מי שהתמודד עם בעיה דומה יידע לפתור את זה.

איך בחרתי בתרופה

אני חוקר תוספי מזון פופולריים לגברים במשך זמן רב, מסתכל על ביקורות וקורא ביקורות. התרופה שיחדה אותי בהרכבה הטבעי. בניגוד לאנלוגים, הכמוסות הללו מכילות 4 מרכיבים פעילים יעילים בבת אחת, כולל מסור פלמטו (סרנואה), וזה אחד הצמחים היעילים ביותר לאין אונות. באופן כללי החלטתי לנסות והזמנתי באתר. המנהל התקשר אלי מיד בחזרה, יעץ לי ואמר לי כיצד להשתמש במוצר זה. כעבור יום אספתי את החבילה שלי בסניף הדואר, שילמתי באותו מקום. השירות אהבתי - הכל מהיר ואמין, ללא תשלומים נוספים.

איך שתיתי כמוסות, סקירה של התרופה

צילום כמוסת UltraMax Testo Enhancer לעוצמה, חווית השימוש בתרופה מאלכסנדר מקישינב

הוראות השימוש מצורפות לאריזה, אין שם שום דבר מסובך: אתה פשוט לוקח כמוסה אחת בבוקר ובערב. הם קטנים בגודלם וניתנים לבליעה גם ללא מים. לקחתי גם לפני הארוחות וגם אחרי - לא הבחנתי בהבדל, ככל הנראה אוכל אינו משפיע על עבודת התרופה בשום צורה שהיא.

בסך הכל שתיתי את הכמוסות במשך חודשיים, אך ניתן להעריך את ההשפעה ביום שהתחלתי ליטול אותם. לקחתי את הקפסולה הראשונה בבוקר, ולקראת הערב שמתי לב שהייתי אנרגטית יותר.

השפעת הנטילה

עקבתי בקפידה אחר כל השינויים המתרחשים בגופי. פעולת הכמוסות היא מצטברת, ככל שאתה שותה יותר זמן זה עובד טוב יותר. בארבעת השבועות הראשונים ההשפעה גדלה במהירות רבה:

  • שבוע 1 - יותר אנרגיה, הגוף במצב טוב, הרבה כוח, החשק המיני עולה.
  • שבוע 2 - זקפת הבוקר הופיעה שוב, העוררות מתרחשת הרבה יותר מהר.
  • 3 שבועות - תדירות המגע גדלה עד 3 פעמים ביום, הזקפה חזקה.
  • 4 שבועות - עוצמה גבוהה באופן עקבי, התרגשות מהירה, תחושות בהירות יותר במהלך יחסי מין, ואילו משך המין ארוך משמעותית מבעבר.

בחודש השני לקחתי את UltraMax Testo Enhancer כדי לאחד את האפקט. עכשיו אני לא שותה כמוסות כמעט 3 חודשים, העוצמה היא תקינה, אז אני יכולה לציין שהתוצאה היא קבועה. הילדה מאושרת, אני נהנית שוב ממין ולא חוששת שמשהו ישתבש. אגב, עכשיו סקס 3-4 פעמים ביום הוא לא בעיה - תמיד יש זקפה, גם אם אתה עייף מאוד במהלך היום. פסק הדין שלי: התרופה עובדת מצוין, משפיעה באופן מצטבר ואינה גורמת לתגובות לא רצויות.